“Зброя та Безпека-2021”: “УкрІннМаш” представив БМП “Кевлар-Е”


Ця БМП може брати до шести осіб десанту, її лобова броня захищає від вогню крупнокаліберного кулемету калібром 12,7 міліметрів.

Приватна компанія “УкрІннМаш”, в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2021», демонструє зразок своєї бойової машини піхоти “Кевлар-Е”, повідомляє Defense Express.

Для цієї машини використано як базове шасі самохідної артилерійської установки 2C1 “Гвоздика”, яке має сім опорних катків.

Зазначається, що ця БМП завдяки своєму шасі може долати водні перешкоди, слідувати за танками, з ходу долати окопи, траншеї та водні перешкоди. При цьому швидкість руху на суходолі може складати 60 кілометрів на годину, при доланні водних перешкод – до 4-6 кілометрів на годину.

На бойову машину піхоти “Кевлар-Е” поставили бойовий модуль “Штурм”, який стоїть і на БТР-3.

Такий варіант озброєння нашим військовим дозволяє уніфікувати озброєння легкої бронетехніки, для самої “Кевлар-Е” – дає можливість уражати та знищувати броньовану та неброньовану військову техніку, низьколетючі нешвидкісні повітряні цілі, морські цілі при діях у береговій смузі та інші окремі наземні цілі на відстані до 5 кілометрів.

Бронювання машини, за даними розробника, відповідає стандарту НАТО STANAG 4569 рівень 2 (балістичного та протимінного).

При цьому екіпаж машини налічує три місця, десант – до шести осіб.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *