Завдяки ягідному господарству хати в селі на Вінниччині подорожчали в 10 разів


В селі Снитків Вінницької області понад 5 років селяни заробляють на ягодах. Збирають  урожай у  ТОВ «Тріада МК» та вирощують ягоди на власних присадибних ділянках.

В селі є робота, завдяки чому з’явився попит і на житло. Будинки подорожчали як мінімум в 10 разів: з 5-10 тис. грн до 50 тис. грн.

«В нас 1780 гектарів землі, 230 га – обробляє «Тріада» і вона приносить 40% всіх податків в бюджет», – розповів сільський голова і пошкодував, що не створили ОТГ три роки тому, щоб ще тоді на місці залишався податок на доходи фізичних осіб.

В розрізі культур структура площ під садами підприємства виглядає наступним чином: суниця – понад 10 га, малина – 26 га, лохина – 10 га, яблуні – 170 га, вишні – 100 га. В майбутньому планується розширення площі садів, в тому числі і в інших районах області.

«Тріада»

Компанія, яка займається вирощуванням ягід та фруктів і їх переробкою. Створили повний цикл виробництва, використовуючи потужності своїх переробних підприємств, а саме: заморозка ягід, виробництво соків та подальша їх переробка. Продукцію вирощують у Мурованокуриловецькому, Калинівському районах на Вінниччині та в Південних регіонах України. На Вінниччині вирощувати ягоди почали 8 років тому. Лише у Сниткові під проект задіяно більше 300 га землі.

Джерело: Аgroreview.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *