День скорботи: У вересні 1939 р Гітлер і Сталін почали ділити сфери впливу – Порошенко


Для України широкомасштабна війна настала у вересні 1939 року, а 22 червня 1941 року наша земля “перетворилася на територію зіткнення двох кривавих режимів – Гітлера і Сталіна, унаслідок якого загинули мільйони українців”.

Для нас, українців, перші постріли Другої світової пролунали ще у березні 1939 на Закарпатті. А широкомасштабна війна настала у вересні 1939 року, коли Гітлер та Сталін почали ділити сфери впливу, погоджені шляхом таємної дипломатії.

22 червня 1941 року наша земля перетворилася на територію кривавого зіткнення двох тоталітарних режимів, внаслідок якого загинули мільйони українців, – написав Петро Порошенко у Facebook із нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, що відзначають 22 червня.

Він зазначив, що досі в Європі ще є політики, які нехтують міжнародним правом і правом народів на самостійність.

Гітлер потрапив до пекла 75 років тому. Та у Європі і досі є політики, які так, як і Гітлер, нехтують міжнародним правом, заперечують право сусідніх народів на самостійне існування, організовують аншлюс і прикривають його псевдореферендумом.

Але правда на боці України. Я переконаний у нашій перемозі над агресором. Переконаний, що принаймні у Європі війна як спосіб вирішення конфліктів остаточно відійде у минуле. Ніколи знову, – завершив Президент Петро Порошенко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *