Завдяки інтенсивній роботі в попередні роки в Україні активно відновлюється авіаційна система радіоелектронної боротьби


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Рівень радіоелектронного захисту військових літаків значно зріс у 2019 році. Це стало можливим завдяки інтенсивним роботам з відновлення та модернізації старих, а також розробці новітніх авіаційних засобів РЕБ колективного та групового захисту.

Таким прикладом є введення до складу однієї з авіабригад вертольотів-постановників перешкод. Відновлення цієї техніки розпочалося два роки тому. Торік був повністю завершений ремонт планерів і встановлені нові двигуни. Цього року проведено відновлення спецобладнання РЕБ, укомплектування льотними екіпажами та бортовими операторами.

Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на службу РЕБ Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

Нині особовий склад екіпажів вертольотів РЕБ постійно вдосконалює свою льотну, спеціальну підготовку та готується до бойового застосування. Їхнє завдання — створити безпечні умови для застосування авіації в умовах ведення противником протиповітряної оборони. Баражуючи неподалік лінії фронту, постановники перешкод здатні з легкістю подавити засоби виявлення та наведення авіаційних і наземних засобів ураження ворога на глибині понад сто кілометрів. При цьому встановлене на вертольоти обладнання РЕБ однаково ефективно глушить бортові прицільні комплекси літаків й наземні засоби РТВ та ЗРВ.

Серед найближчих планів Командування — ввести до бойового складу решту вертольотів-постановників перешкод. Щоправда, обладнувати їх будуть уже новими засобами радіоелектронної боротьби. Розглядається кілька виробників подібного обладнання. Серед них як українські, так і закордонні компанії.

Українські розробники активно працюють над створенням нових індивідуальних авіаційних засобів РЕБ у вигляді бортового комплексу оборони. Також працюють над повним оновленням засобів колективного захисту літаків контейнерного типу. Передусім ними обладнають модернізовані літаки МіГ-29, Су-27 і Су-25.

У планах Повітряних Сил і створення літака радіоелектронної боротьби групового захисту на базі літака сімейства «Антонова». Його укомплектують передовими засобами радіоелектронної боротьби та розвідки найкращих світових виробників озброєння.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *