Завдяки децентралізації: Витрати на інфраструктурні проекти Дніпропетровщини у 2014 р – 622 млн грн, у 2018-му – 8,4 млрд


Осучаснені школи, дитсадки, лікарні та парки. Якісні дороги та нові спортмайданчики. Міста і села Дніпропетровщини одне за одним перетворюються на сучасні. За останні чотири роки витрати на реалізацію різних проектів зросли майже у 14 разів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА.


«Стрімкий розвиток інфраструктури регіону став можливим завдяки децентралізації. Реформа, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила нові можливості для розвитку територій. Частина доходів залишається на місцях. Громади самі вирішують, в які проекти вкладати кошти, і населені пункти області стають дедалі комфортнішими для життя. Якщо у 2014-му з бюджетів всіх рівнів на реалізацію інфраструктурних проектів витратили 622 млн грн, то 2018-го – 8,4 млрд», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *