“Холодні, як лід”, українські прикордонники не впускають адептів “руского міра” до України


Проблеми росіян на кордоні України вивчав 24 Канал. На прикладі режисерки фільму “Русская весна” Світлани Резвушкіної журналісти показали як співробітники та співробітниці Держприкордонслужби зустрічають і швидко проводжають адептів “Русского мира”, – про це йдеться у повідомлені на сторінці у Фейсбук Газети Державної прикордонної служби України “Прикордонник”.

Резвушкіна заявляла, що летить до Дніпропетровська. Пропагандистка, мабуть, не знає, що таке місто – уже історія. Росіянка скаржилась, що п’є українську горілку в Парижі. А чи задумувалася вона скільки людей випили “поминальну” внаслідок “Русской весны”, скільки бранців Кремля змушені пити що дадуть, а не що хочуть… Тож пити горілку в Парижі – це, звісно, ще те горе. 
Дівчина, холодна як лід – охарактеризувала Резвушкіна прикордонницю з Борисполя. Волонтер Tim Zlatkin спростував цю характеристику. Справжня, жива, тепленька, – написав він про прикордонницю. І, як вдячність за сумлінну службу, вручив квіти💐 і тортик 🍰.

Українські прикордонники зустрічають гостей зі словами “Ласкаво просимо в Україну”. Привітно і з посмішкою.
А для тих, хто їде “в Днєпропєтровск”, “на Украіну”, для росіян, які кричать “Крымнаш” – холодний погляд і “нехай щастить” (ну, ви зрозуміли 😉 ), – зазначено у дописі.

Кордон: кому теплу посмішку, кому холодний погляд

Проблеми росіян на кордоні України вивчав 24 Канал. На прикладі режисерки фільму "Русская весна" Світлани Резвушкіної журналісти показали як співробітники та співробітниці Держприкордонслужби зустрічають і швидко проводжають адептів "Русского мира". Резвушкіна заявляла, що летить до Дніпропетровська. Пропагандистка, мабуть, не знає, що таке місто – уже історія. Росіянка скаржилась, що п'є українську горілку в Парижі. А чи задумувалася вона скільки людей випили "поминальну" внаслідок "Русской весны", скільки бранців Кремля змушені пити що дадуть, а не що хочуть… Тож пити горілку в Парижі – це, звісно, ще те горе. Дівчина, холодна як лід – охарактеризувала Резвушкіна прикордонницю з Борисполя. Волонтер Tim Zlatkin спростував цю характеристику. Справжня, жива, тепленька, – написав він про прикордонницю. І, як вдячність за сумлінну службу, вручив квіти💐 і тортик 🍰Українські прикордонники зустрічають гостей зі словами "Ласкаво просимо в Україну". Привітно і з посмішкою.А для тих, хто їде "в Днєпропєтровск", "на Украіну", для росіян, які кричать "Крымнаш" – холодний погляд і "нехай щастить" (ну, ви зрозуміли 😉 )https://www.youtube.com/watch?v=95K-pVhTs8E#ДПСУ #24Канал #Держприкордонслужба #прикордонники #кордон #НехайЩастить #РусскійМір #РосійськаАгресія #ВъездЗапрещен #Бориспіль

Posted by Прикордонник України on Thursday, February 7, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *