Засуджено 4 участників псевдореферендуму на Луганщині


За проведення псевдореферендуму з визнанням самостійності т.з. ЛНР, за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, засуджено чотирьох ексчленів виборчих комісій.

Про це повідомляє пресцентр Луганської обласної прокуратури, передає УМП.

Встановлено, що у травні 2014 року засуджені взяли активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму щодо підтримки «Акта про державну самостійність ЛНР».

Незаконні дії проводились на території Станично-Луганського, Троїцького районів та м. Лисичанськ Луганської області.

Вказані особи у складі членів «дільничних виборчих комісій» формували списки, видавали місцевим жителям «бюлетені», слідкували за процесом та порядком незаконного волевиявлення, брали участь у підрахунку «голосів».

Громадян України визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення та, враховуючи визнання своєї вини, сприяння розкриттю злочину й викриття інших співучасників, призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком.

Для довідки: 11 травня 2014 року під час початку окупації в деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей було проведено незаконні «референдуми».

Референдум був ініційований незаконними формуваннями та проведений всупереч Конституції України, а його результати не були визнані.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.