“Маяк” розробив ще один боєприпас для ударних БПЛА


Джерело:  “Діфенс Експрес”.

Бойова версія нового кумулятивного боєприпасу потенційно здатна знищити будь-який бойовий танк.

Наразі створюється навчально-імітаційна “мінібомба” НІ-КЗ-4800.

При цьому, її розробка проходить у фактичному масогабариті бойової версії КЗ-4800 (яка власне створена на основі промислового кумулятивного заряду КЗ-6, що призначений для пробивання отворів в сталевих плитах, броньових заслонах, залізобетонних і бетонних плитах та стінах).

Зокрема, вибухом стандартного заряду КЗ-6 в повітрі або під водою пробивається броня товщиною до 215 мм, залізобетонна плита товщиною до 550 мм або ґрунт на глибину до 800 мм.

У конструкцію бойової частини НІ-КЗ-4800 (вага якого аналогічна бойовій версії – 4,8 кг), що призначена для тренування операторів ударних БПЛА, закладено варіанти БЧ: світло-звукошумовий блок та димогенеруючий блок для фіксації влучання у нічний та денний час відповідно.

При цьому відзначається, що корпус та елементи боєприпасу друкуються на 3D принтері. Наразі тривають заводські випробування НІ-КЗ-4800 спільно з фахівцями ГО “Аеророзвідка”.

Нагадаємо, дещо раніше ПАТ “Завод “Маяк” повідомив про успішні випробування під час навчань ЗСУ некерованих навчально-імітаційних боєприпасів HІ-РКГ-1600 (вага 1,6 кг). Цей боєприпас ідентичний розробляємому на держпідприємстві бойовому кумулятивному боєприпасу РКГ-1600.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *