Запорізький автозавод виводить на ринок нову модель шкільного автобуса


Український виробник автобусної техніки Запорізький автомобілебудівний завод виводить на ринок нову модель автобуса, яка зможе задовольнити потреби українських шкіл з перевезення учнів і супроводжуючих осіб. Відтепер, українським закладам середньої освіти доступна модифікація автобуса малого класу «Шкільний».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AUTO-Consulting.

Новинка від ЗАЗу, автобус малого класу з заводським індексом ЗАЗ А08А2В, є модифікацією, яка повною мірою відповідає вимогам, що пред’являються перед технікою такого типу.

Шкільний автобус розроблений на базі моделі приміського автобуса ЗАЗ А08, який встиг успішно себе зарекомендувати як на українському, так і на польському ринку автоперевезень. Завдяки конструктивним рішенням, а також технічній складовій, нова модель здатна забезпечити комфортне перевезення пасажирів і відповідає всім вимогам стандарту ДСТУ 7013: 2009.

Автобус з габаритними розмірами 7760х2420х3050 мм (Д/Ш/В), зручний в експлуатації, оснащений дизельним 4-циліндровим двигуном Weichai (WP3NQ140E50) обсягом 3 літри і потужністю 135 к.с. з турбонаддувом, відповідає екологічному стандарту Євро-5 і агрегатується п’ятиступінчастою механічною коробкою перемикання передач. Салон розрахований на перевезення виключно пасажирів, що сидять, і обладнаний пасажирськими сидіннями, призначених для школярів молодших, середніх і старших класів, а також місцями для супроводжуючих осіб. Загальна ж кількість місць дозволяє перевозити 30 осіб.

Пасажирські сидіння, призначені для школярів молодших, середніх і старших класів, обладнані двоточковими інерційними ременями безпеки, з підлокітниками. Сидіння для школярів молодших класів розташовані в передній частині автобуса перед сидіннями для школярів середніх і старших класів.

У салоні є два місця для супроводжуючих осіб, які обладнані триточковими інерційними ременями безпеки, з підлокітниками. Одне з них розташоване в передній частині пасажирського салону, а друге — в задній частині. Розташування сидінь дозволяє супроводжуючим особам здійснювати нагляд за школярами під час руху автобуса.

Під сидіннями для школярів розташовані сітки для шкільних портфелів (ранців, рюкзаків і т.д.), при цьому для ніг пасажирів залишається достатньо місця. Додаткові місця для ранців також в передній частині салону.

В якості стандартного обладнання встановлено автономний обігрівач, а у якості опції доступний кондиціонер салону.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *