“Креатив-Агромаш” передала ЗСУ три Бокс-ізолятори для транспортування інфікованих на COVID-19


ТОВ “Креатив-Агромаш” передало Збройним силам України партію з трьох Бокс-ізоляторів для транспортування інфікованих на коронавірусну інфекцію.

Допомогу отримало відділення медичного забезпечення аеромедичної евакуації Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Одразу після передачі боксів з екіпажем оперативно-реанімаційного літака Ан-26 “Vita” було проведено інструкторське методичне заняття щодо експлуатації даного медичного обладнання.
За словами начальника відділення медичного забезпечення аеромедичної евакуації Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону підполковника медичної служби Павла Горчука, – подібні транспортні бокси мають попит. Вони потрібні для транспортування не лише інфікованих хворих, але і хворих з іншими ступенями тяжкості (опіки, поранення і т.д).

Бокс-ізолятор розробила команда інженерів Кременчуцького підприємства “Креатив-Агромаш”, яке займається монтажем сталевих силосів, резервуарів і елеваторного устаткування.

Бокс-ізолятор важить близько 17 кг, він герметичний, обладнаний приладами для подання кисню, компресором, фільтрами для знезараження повітря, має вбудовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити певні маніпуляції без контакту з хворим. Він багаторазовий, добре дезінфікується.

В процесі роботи були обговорені деякі питання щодо удосконалення боксів-ізоляторів для перевезення не лише на борту оперативно-реанімаційного літака Ан-26 “Vita”, але і на будь-яких транспортних літаках.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *