«Запоріжкран» виготовить 5 кранів RTG для США


Джерело: Національний Промисловий Портал.

«Запоріжкран» виготовить 5 гібридних кранів RTG для США.

Американська Південна залізниця замовила п’ять гібридних RTG кранів виробництва Konecranes, до якої входить українське ПрАТ «Запоріжкран».

ЗАПОРІЖКРАН ВИГОТОВЛЯЄ ХОДОВУ ЧАСТИНУ КРАНУ ДЛЯ СУДНОБУДІВНОГО ЗАВОДУ, ДЕ БУЛИ ЗАКЛАДЕНІ “МІСТРАЛІ”

«Запоріжкран»

Один з найбільших заводів Східної Європи, де виробляють промислові крани різного типу. У 2005-му власником заводу став світовий лідер в області кранобудування – фінська корпорація Konecranes. Корпорація Konecranes інвестувала десятки мільйонів євро в модернізацію застарілого радянського обладнання, а також вклала серйозні гроші в навчання співробітників. Через 14 років «Запоріжкран» 95% своєї продукції експортує по всьому світу.

Зазначається, що два крани відправлять на інтермодальний термінал Landers Yard у Чикаго, а три – на інтермодальний термінал Inman Yard в Атланту. Крани доставлять замовнику у грудні 2021 року.

«Завдяки своїм гібридним приводам, крани RTG будуть екологічно ефективно працювати на інтермодальних рейкових шляхах», – йдеться у повідомленні.

Гібридні крани RTG Konecranes мають електричний привід із живленням від акумулятора і додатково від дизельного генератора. У звичайному режимі використовується живлення від акумулятора. Під час пікового споживання працюють паралельно акумулятор і дизельний генератор. Енергія від гальмування зберігається і використовується для підзарядки акумулятора.

Усі п’ять гібридних RTG кранів оснастять інтелектуальною функцією автоматичного керування, що утримує кран на заздалегідь запрограмованій ділянці шляху, полегшуючи роботу оператора.

Відомо, що такий контракт є частиною концепції Ecolifting від Konecranes, спрямованої на мінімізацію займаної площі та поліпшення якості обладнання для контейнерних терміналів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *