Запоріжкран виготовляє ходову частину крану для суднобудівного заводу, де були закладені “Містралі”


Запорізький завод з виробництва промислових кранів, що входить в корпорацію Konecranes, наприкінці минулого року підписав контракт на виготовлення ходової частини козлового крану для одного з найбільших суднобудівних заводів в світі французького Chantiers de l’Atlantique.

Передає Україна Сьогодні з посиланням на прес-службу заводу.

Незважаючи на світову пандемію, завод не зупиняється ні на секунду та продовжує працювати на повну потужність, але вже з усіма необхідними заходами, які забезпечують безпеку здоров’я працівників.

Наприкінці минулого року компанія Konecranes підписала контракт на будівництво для французької верфі крану «Голіаф», запорізький завод виготовить для нього ходову частину.

Введення крану в експлуатацію заплановано на 2022 рік.

Chantiers de l’Atlantique відомий у всьому світі своїми інноваційними кораблями і ноу-хау як дизайнер та інтегратор.

Французький завод Chantiers de l’Atlantique – один з найбільших суднобудівних заводів світу, який спеціалізується на будівництві круїзних океанських лайнерів та військових кораблів. Саме на цій верфі в 2011 році були закладені вертольотоносці «Містраль» для Росії, а в 2014-му через санкції проти Росії у зв’язку з агресію щодо України Франція відмовилась передавати їх Росії та в 2016 році продала «Містралі» Єгипту, після чого вони увійшли до складу єгипетських ВМС.

«Запоріжкран»

Один з найбільших заводів Східної Європи, де виробляють промислові крани різного типу. У 2005-му власником заводу став світовий лідер в області кранобудування – фінська корпорація Konecranes.

Корпорація Konecranes інвестувала десятки мільйонів євро в модернізацію застарілого радянського обладнання, а також вклала серйозні гроші в навчання співробітників. Через 14 років «Запоріжкран» 95% своєї продукції експортує по всьому світу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *