ЗАЯВА КОЛЕКТИВУ ЦЕНТРА МИРОТВОРЕЦЬ ЩОДО ЦИНІЧНОЇ ЗАЯВИ РЕЧНИКА МЗС НІМЕЧЧИНИ


ЦЕНТР МИРОТВОРЕЦЬ ГЛИБОКО ЗАНЕПОКОЄНИЙ НАПАДАМИ РЕЧНИЦІ МЗС НІМЕЧЧИНИ НА СВОБОДУ СЛОВА ТА СВОБОДУ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ СУСПІЛЬНО-ЗНАЧУЩОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗЛОЧИНИ РОСІЇ ТА СТВОРЕНИХ НЕЮ ТЕРОРИСТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРОТИ УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ

Її коментарі щодо діяльності Центру Миротворець сприймаємо, як спробу перешкоджання професійній роботі наших журналістів та науковців, які досліджують ознаки скоєння злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Здивовані тим, що її заява слово-в-слово співпадає з заявами МЗС россійських окупантів та фінансуємих ними проросійських терористичних організацій.

Цікаво, що ця заява зроблена речницею МЗС Німеччини після того, як голова ради директорів російської компанії “Роснефть” та член-кореспондент російської академії наук Герхард Шредер, публічно підтримав російську агресію проти України та, на вимогу своїх російських хазяїв, спробував в черговий раз легалізувати напад росії на Україну та анексію українського Криму.

Розцінюємо тон, риторику та озвучені вимоги речниці МЗС Німеччини, як спробу знищити докази російської агресії проти народу України, факти участі її збройних сил у бойових діях на території України, відомості про найманців та бойовиків, що беруть участь у скоєнні воєнних та особливо тяжких злочинів.

 

Donate to Myrotvorets

10 коментарів до “ЗАЯВА КОЛЕКТИВУ ЦЕНТРА МИРОТВОРЕЦЬ ЩОДО ЦИНІЧНОЇ ЗАЯВИ РЕЧНИКА МЗС НІМЕЧЧИНИ

 1. НАПОМИНАЕТ ОПЯТЬ 36-41 ГОД ПРОШЛОГО ВЕКА ,КОГДА ПРОИСХОДИЛО БРАТАНИЕ ДВУХ МИРОВ С ПРЕТЕНЗИЯМИ НА ВСЕМИРНОЕ ГОСПОДСТВО…

 2. Що це значить? Чергова “мюнхенська змова”? Один раз німцям це вже вийшло боком, хотять павтаріть? А граблі ті самі…

 3. Підтримую Вас, “Миротворець”!!!! Ви робите дуже важливу справу, робите професійно і відчайдушно!!!! Дякуємо Вам!!!! Так тримати!!!!
  Соромно за нашу владу, за наше МЗС, які повинні були першими зреагувати на відверто недружні висловлювання цього Шрьодера щодо України, то й не було б такого хамського випаду з боку МЗС Німеччини щодо “Миротворця”. Що поробиш – політичні лузери і імпотенти…

 4. Запилите зеркало в каком-нить датацентре в Германии.
  Пускай между собой ебутся на счет допустимости цензуры, а не озабоченности выпячивают. Заодно и Шредера посношают.

 5. Господа работайте и необращайте внимания на кремлевских прошмандовок!
  Раз их так бесит ваша работа то это признак того что вы все делете правильно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *