Розвиток власного бурового флоту: В Україну прибули дві нові китайські бурові установки для “Укргазвидобування”


До Одеського морського порту в понеділок увечері прибули дві нові бурові установки вантажопідйомністю 450 тонн від Sichuan Honghua Petroleum Equipment, йдеться в повідомленні АТ “Укргазвидобування”, – передає Інтерфакс-Україна.

“Нарешті Україна почала вкладати гроші у розвиток власного добутку газу, власного бурового флоту та розвідку власних ресурсів. Постачання цих нових вишок — це один з небагатьох конкретних кроків, які дозволять наростити видобуток газу в Україні”, — повідомив голова Укргазвидобування Олег Прохоренко.

Станом на 2016 рік середній вік бурових компанії становив 23 роки, при цьому середній вік бурових у РФ становив 10 років, у Білорусі – 9 років.

Як раніше повідомлялось, у 2017 року “Укргазвидобування” підписало контракт із Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems (Німеччина) на постачання п’яти бурових верстатів вантажопідйомністю 450 тонн (2000НР) загальною вартістю $110 млн. Першу установку було поставлено компанії в жовтні 2018 року.

“Укргазвидобування”, 100% акцій якого належить НАК “Нафтогаз України”, є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *