Захарченко придумав новий спосіб “хапнути грошенят”?


захЛідер самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко розпорядився наповнити бюджет «ДНР» за рахунок курсової різниці від обміну гривневих залишків на рахунках «націоналізованих» бойовиками підприємств на рублі. Про це йдеться у відповідному розпорядженні «Центробанку», опублікованому в соціальних мережах.

Розпорядження під №105 не викладені на сайті “влади” “ДНР”, хоча там можна знайти розпорядження під номерами 103 і 106, пишуть донетчани.

«З метою реалізації заходів по виконанню бюджетної та курсової політики на території Донецької народної республіки розпоряджаюся: Центральному Республіканському Банку здійснити обов’язковий обмін залишків в українській гривні на рахунках бюджетних і державних підприємств і організацій в російський рубль. Конвертацію провести по рахунках підприємств зазначених нижче шляхом списання з них залишків в українській гривні та зарахування на відповідні рахунки цих організацій еквівалента в російських рублях за офіційним курсом Центрального Республіканського Банку», – йдеться в документі «Про обов’язкове обміні гривневих залишків на рахунках бюджетних і держпідприємств в російський рубль» від 30 червня нинішнього року.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *