Народні сепарські забави: як не замах, то «ротація»


б“Сьогодні цілий день отримую приємні новини з тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей. Судячи з повідомлень, процес перерозподілу фінансових потоків і зон впливу набирає шалені оберти”.

Про це пише в своєму Фейсбуку співголова ГІ “Права Справа” Дмитро Снєгирьов.

Бойовик на псевдо “Рись” разом з двома своїми поплічниками розбився в автомобільній аварії. «Рись» зараз у важкому стані з численими переломами і відкритою черепно-мозковою травмою знаходиться в реанімації. Стан його критичний. Бойовик відомий тим, що свого часу разом з Гіркиним приймав активну участь в захопленні Слов”янська.

Не встиг я порадіти за стан наших доріг, на яких так вдало зупинив свій стрімкий біг “Рись”, як надійшла чергова новина з табору орків. На цей раз з окупованого Донецька, в якому підірвали авто секретаря очільника т.зв. “ДНР” Захарченка. Секретар Олена Філіппова дивом вижила і з травмами доправлена до лікарні.

П.Захарченко відразу зрозумів, звідки дме вітер, треба віддати належне роботі його спеціальних служб, і як справжній син своєї малої батьківщини, включив т.зв. “обратку”. Під гарячу руку його нукерів потрапив такий собі т.Сивоконенко, в миру голова спілки ветеранів Донецька “Беркут”.

Сивоконенко у вузьких зацікавлених колах відомий як один з ідеологів створення “ДНР”, і більше того, як один з потенційних претендентів на “посаду” глави квазіутворення під назвою “ДНР”.

Не знаю, що саме не сподобалося Захарченкові -“президентські”амбіції Сивоконенка чи його можлива причетність до замаху на п.Філіпову, але факт залишається фактом: невідомі відкрили вогонь по голові спілки ветеранів з автоматичної зброї, в результаті чого останній отримав поранення в руку.

До того ж в шию було поранено помічника Сивоконенко. Нападникам вдалося втекти, а Захарченко, як справжній джентльмен, що ж він, фільмів не бачив, з букетом квітів провідав поранену секретарку.

Найближчий тиждень в Донецьку обіцяє бути цікавим на події.

Головне забув сказати – якщо невідомі патріоти почнуть наводити “тень на плетень” щодо своєї участі у цих розборках, розповідаючи про вдало проведені операції по тилах ворога, то це, м”яко кажучи, не буде відповідати дійсності.Те саме стосується і славних співробітників у плащах, але без кинджалів, які зараз на заході країни займаються більш цікавою грою під назвою: “Замочи Авакова”.

До речі, гасло “Бий ментів, рятуй патріотів”, судячи з останніх подій, знайшло своїх палких прихильників і на теренах “ДНР”.

Ну, тепер самий час перейти і до подій на теренах моєї улюбленої Луганщини. Там теж свій квест і свої “національні”, суто ЛНР-ські, забави. Верхівка «ЛНР» вкотре переживає, кажучи словами Лукашенко, масштабне “перетрахивание”.  Геннадій Ципкалов, поплічник Болотова і учасник захоплень адміністративних будівель в Луганську, схоже, розпрощався з посадою «голови Ради міністрів ЛНР». Виконуючим обов’язки «глави уряду» призначений Олександр Дробот – колишній глава ГСЧС Луганської області, який був призначений у 2013 році на цю посаду керівником ГСЧС України при Януковичі Михайлом Болотських (саме Болотських очолив згодом Луганську ОДА в момент здачі регіону сепаратистам українськими силовиками). Перейшовши на бік бойовиків, Дробот очолив т.зв. «Центр управління відновленням».

“Что день грядущий мне готовит?”.

Вечір перестає бути томним. Механізм самознищення запущено, процеси пішли.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *