За останні роки до навчальних центрів ЗСУ надійшло понад 370 сучасних тренажерів


Джерло: “Діфенс Експрес”.

За останні роки до навчальних центрів, центрів підготовки підрозділів ЗСУ, надійшло понад 370 тренажерів. Серед них – тренажери підготовки танкових, механізованих, корабельних спеціальностей, операторів ЗРВ, РВіА та ППО, фахівців тилових й технічних спеціальностей.

На сьогодні майже половину практичної складової навчання військові відпрацьовують у форматі нормативів із використанням тренажерів, в той час, як у 2014 році майже всю практичну складову відпрацьовували на техніці.

Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій військових фахівців українського війська відбувається, з використанням сучасних тренажерів вітчизняного виробництва.

Окрім цього, було започатковано постачання лазерних систем імітації вогневого ураження (LaserTag, MILES), котрі дозволяють проводити навчання з тактичної підготовки з військовиками різних видів і родів військ на новому рівні за стандартами НАТО.

Відзначається, що наразі в Збройних силах активно запроваджується сучасна тренажерна база для колективної підготовки на фондах Центрів підготовки підрозділів, де відпрацьовують практичні дії в складі до взводу включно. Також передбачено її нарощування з урахуванням тренування у ланці до бригади.

Бойовий тренажер БТР-3

За допомогою подібних систем є можливість навчити військовослужбовців краще орієнтуватися на полі бою та відпрацювати не тільки стрілецькі навички, а й повноцінний двосторонній вогневий контакт.

Окрім того, заощаджуються суттєві кошти. Зокрема, вартість практичного пуску однієї ракети з протитанкового комплексу “Стугна-П” становить понад 600 тис. грн, а ПТРК “Корсар” – близько 450 тис. грн.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *