Окрім ЗСУ новітніми ПТРК “Стугна-П” оснастили і резервістів ООС


Окрім постачань в бойові бригади ЗСУ, сучасні протитанкові комплекси виробництва КБ “Луч” почали надходити й у бригади резерву.

Наразі одна з резервних мотопіхотних бригад ЗСУ в зоні ООС провела чергові навчання з умовного знищення ворожої бронетехніки, передає “Діфенс Експрес”.

Протитанкісти окремої мотопіхотної бригади резерву відпрацювали свої дії під час імовірного прориву ворожих танків та БМП на одному із найбільш танконебезпечних напрямків на Півдні України.

“Особовий склад підрозділу був піднятий по тривозі. Після отримання бойового наказу командира, розрахунки на штатній техніці з озброєнням вирушили у заданий район, розгорнулися і знищили умовного противника”, – відзначили у прес-службі Командування ООС.

Повідомляється, що подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу.

Представники мотопіхотної бригади відзначили, що протитанкові підрозділи ЗСУ резерву укомплектовані не тільки радянськими системами МТ-12 “Рапіра” та 9К111-1 “Конкурс”, а й новітніми вітчизняними ПТРК “Стугна-П”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *