За 2020 рік рятувальники відновили 982 будинки Донеччини пошкоджених російськими окупантами


На Донеччині завершено роботи з відновлення житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок бойових дій.

За повідомленням Головного управління ДСНС  України у Донецькій області, протягом 2020 року усього було проведено відновлювальні роботи за 982 адресами. Підпорядковані підрозділи Головного управління завершили проведення відновлювальних робіт та повернулись до місць постійної дислокації.

Роботи проводилися у прифронтових населених пунктах, зокрема у  с. Лебединське, с. Гранітне, м. Мар’їнка, смт Курдюмівка, с. Бердянське, с. Кодема, с Травневе та у Бахмутському районі.

Матеріали для проведення робіт придбані за кошти обласного бюджету, зокрема за рахунок регіонального матеріального резерву Донецької області.

Нагадаємо, з 11 липня у прифронтових населених пунктах області працювали рятувальники з Донеччини, Рівненщини, Чернігівщини, Одещини, Львівщини, Київщини, Черкащини, Сумщини, Харківщини, Кіровоградщини, Вінниччини, Житомирщини та Дніпропетровщини.

30 вересня фахівці Служби порятунку з інших областей повернулися до місць постійної дислокації, а рятувальники Донеччини продовжували відновлювати пошкоджені будинки до 1 листопада.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *