У Школі протитанкової артилерії підготували 60 операторів Javelin


Український військовий запускає ракету американського ПТРК «Джавелін» під час випробувань цього комплексу, 22 травня 2018 року

60 операторів ПТРК FGM-148 Javelin стали випускниками Школи протитанкової артилерії Збройних сил України, яка працює на базі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ Збройних Сил України з 31 березня 2020 року.

Про це повідомив Український мілітарний портал з посиланням на АрміїInform.

У 184-му навчальному центрі спочатку підготовлено 5 інструкторів на Javelin. А вони вже вишколили інструкторів зі Школи протитанкової артилерії.

«Американські колеги спостерігали, як у нас відбуваються підготовка й заліки. Їм навіть не довелося втручатися, бо наші хлопці добре знають свою справу. Нині наші фахівці готують операторів на Javelin», – підкреслює Андрій Маліновський.

У Школі навчають фахівців причіпних гармат – МТ12 і фахівців, які оперують протитанковими керованими ракетами «Штурм-С», «Фагот», «Корсар», «Стугна»», – розповідає генерал-майор.

За весь час існування Школи підготовлено понад 300 фахівців різних спеціальностей протитанкової артилерії, зокрема, 60 операторів ПТРК FGM-148 Javelin.

Javelin

Україна для потреб ЗСУ отримала від США одну з останніх модифікацій протитанкового ракетного комплексу Javelin – FGM-148E. Окрім Javelin до України прибули радіостанції, боєприпаси та низка іншого обладнання.

Закупівля відбувається у рамках пілотного проєкту за програмою Уряду США «Міжнародні військові продажі».

Проєкт передбачає постачання для Збройних Сил України комплексу озброєння, його обслуговування та надання супутніх послуг з підготовки особового складу для надійної та ефективної експлуатації протитанкових комплексів впродовж всього життєвого циклу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *