YouControl — відмінний сервіс перевірки бенефіціарних власників компаній


Платформа YouControl – являє собою зібрання та упорядкування інформації про українські компанії з понад п’ятдесяти державних реєстрів. Інформація – актуальна, адже оновлюється постійно, реагуючи на зміни в держреєстрах. Тут знаходиться багато цікавої інформації стосовно офшорів, бенефіціарів https://youcontrol.com.ua/topics/kintsevyy-benefitsiarnyy-vlasnyk-khto-tse/, зв’язки з громадськими національними діячами чи фігурування компанії в судових справах та багато іншого.

Робота сервісу

Серед переваг YouControl варто відзначити:

 • Повноцінне досьє на 4 мільйони компаній та ФОП.Наявність восьми аналітичних інструментів для бізнесу.
 • Використовування ста офіційних джерел інформації. 
 • Користування послугами сервісу 94% українських банків.
 • Податкова та Нацбанк України рекомендують сервіс.

Завдяки платформі YouControl https://youcontrol.com.ua/ існує можливість оцінити контрагентів комплексно службам економічної безпеки, закупівельникам, директорам, юристам, бухгалтерам. Така перевірка дає можливість уникнуть ряд проблем:

 • репутаційних втрат;
 • корупційних скандалів;
 • юридичних скандалів;
 • фінансових збитків;
 • рейдерських захоплень.

Можливості сервісу

Серед інструментів для аналізу компаній, платформа YouControl має:

 1. Перевірку фізичних осіб. Тут можна знайти і перевірити інформацію про будь-якого зареєстрованого громадянина України. Це дає змогу виявити осіб у розшуку, тих, хто переховується від слідства чи має борги перед компаніями.
 2. Рядок пошуку компанії за кодом ЄДРПОУ чи ІПН, назвою, ПІБ засновника. Система також видасть інформацію про адреси і номери телефону.
 3. Експрес-аналіз виявляє важливі для співпраці чинники. Таку опцію можна використовувати для перевірки постійних контрагентів перед підписанням договору.
 4. Фінанси. Тут зібрана інформація про економічну діяльність компанії, рух коштів та динаміка на ринку. 
 5. Моніторинг. Така послуга є надзвичайно корисною для щоденного моніторингу вибраних контрагентів, аби дізнатися про істотні зміни офіційних даних.

Більше інформації про інші інструменти можна дізнатися на сайті сервісу youcontrol.com.ua.

Бенефіціари компаній

Кінцевим бенефіціарним власником вважається людина, яка впливає на роботу компанії, отримуючи, при цьому, від неї матеріальну вигоду. Кінцевий бенефіціарний власник – це фізична людина, а в ролі звичайного бенефіціарного власника може виступати інше підприємство. У перекладі бенефіціар означає вигодоодержувач. Опираючись на вищесказане важливо знати бенефіціарних власників своїх контрагентів. Бенефіціарні власники існують двох видів:

 • ті, хто володіє в капіталі підприємства часткою понад 25%;
 • ті, які незалежно від формального володіння, мають змогу контролювати діяльність підприємства.

Аби дізнатися хто є кінцевим бенефіціарним власником тої чи іншої компанії, необхідно знати її реєстраційні дані в ЄДР. Це можна зробити за допомогою сервісу YouControl, зайшовши в “Досьє компанії” і вибравши розділ “Відомості”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *