Єдиний в Україні навчальний тренажер для відпрацювання дій екіпажу морського судна в реалістичних умовах відкрили У Миколаєві


У Миколаєві в 198-му Навчальному центрі ВМС ЗС України відбулося урочисте відкриття навчального тренажеру “Боротьба за живучість”, де військові моряки матимуть можливість удосконалювати свої професійні навички, – повідомляє Ukraine Now з посиланням на прес-центр Командування ВМС ЗС України.

Навчальний тренажер боротьби за живучість – це єдиний в Україні тренажер, який дозволяє проводити в реалістичних умовах практичне відпрацювання дій екіпажу морського судна з використанням аварійно-рятувального майна під час боротьби з місцевими загоряннями та об’ємними пожежами, затоплення всередині корпусу у випадках аварійних пошкоджень зовнішньої обшивки корабля або внутрішніх корабельних трубопроводів, ліквідації пробоїни та виходу із затопленого відсіку корабля.

Спостереження за діями моряків ведеться за допомогою відеокамер, що дає можливість для подальшого аналізу проведених дій.
У військово-морському навчальному закладі програмою підготовки курсантів за корабельними спеціальностями відведено до 30% часу на вивчення предмету “Боротьба за живучість”. Наявність тренажеру сприяє якісній фаховій та психологічній підготовці військових моряків, дає можливість на практиці відпрацьовувати отримані знання, удосконалювати вже набуті навички. Важливим є те, що під час роботи над аварійними ситуаціями курсанти використовують спеціальне обладнання, суворо дотримуються заходів безпеки. До таких занять також залучається медичний працівник.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *