«Якщо буде потрібно, увесь церковний простір стане шпиталями» – Блаженніший Святослав


Глава української греко-католицької церкви заявив, що в разі погіршення ситуації з поширенням коронавірусів, готовий передати всі храми і монастирі для переобладнання їх в госпіталі, а священнослужителі допомагатимуть лікарям, нехай тільки говорять, що треба робити.

Таке звернення зробив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, передає офіційний cайт
Української Греко-Католицької Церкви.

Як у часи Майдану, сказав Предстоятель, коли греко-католицькі храми, монастирі відкрилися і перетворилися на лікарні, на підпільні шпиталі, так «якщо буде потрібно, увесь церковний простір стане шпиталями, де ми разом із вами рятуватимемо людські життя». «Тільки ви навчіть нас, як це робити. Ми вміємо швидко і добре вчитися, щоби разом з вами рятувати життя людини, яка помирає», – сказав Предстоятель.

«Хто хоче спасти свою душу, той її погубить, а хто її погубить задля Мене, той її спасе».

Також Блаженніший Святослав звернувся до заможних людей, людей великого, малого, середнього бізнесу. «Мабуть, ви сьогодні не можете спати, тому що світова економіка входить у період рецесії. Падають біржі, гроші знецінюються… Я закликаю вас вкласти ваші гроші в найкращу інвестицію – порятунок і захист людського життя. Якщо ви сьогодні відчуєте соціальну відповідальність бізнесу, будьте певні, свої відсотки ви отримаєте. Це відсотки, які не дасть жоден банк і жодна акція. Вони дадуть вам надію на життя вічне і залишаться у ваших руках навіть після вашої смерті», – запевнив духовний лідер українців.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *