Як на День Незалежності московіти інформаційну атаку проти Миротворця розпочали і провалили.


Мабуть ми так їх достали вже, що пропагандисти московії об’єдналися з антиукраїнськими медія6лядями в Україні проти Миротворця і вирішили в День Незалежності України запустити інфовкид-качку про те, що начебто німецький Уряд от прямо зараз вимагає від України знищити докази злочинів проти України та її громадян під час війни, яку веде російський агресор проти нас.

Що тут не так?

А диявол, як завжди у дрібницях криється.

Насправді, півтора чи більше місяців тому була ситуація, коли хтось у Німеччині пельку відкрив на Миротворець. Тоді ми з вами їм хуїв у роти насовали і ті тихесенько здулися. Але ми ще раніше дещо зробили і відпрацювали всіх тих “невдоволених”, а там виявилося багато чого та ще й скоєних злочинів проти України.

Дивіться на дати в обох матеріалах

Хто слідкує, той пам’ятає, що їм нагадали про те, що такі заяви нами сприймаються, як злочин, який має на меті знищити докази злочинів московітів та інших покидьків проти України. Крім того, попередили, що такі їх дії є зазіханням на свободу слова та свободу вільного розповсюдження суспільно-значущої інформації про злочини.

Що зробили московіти?

Вони синхронно запустили цю “новину”, всіма підконтрольними кремлю пропагандистськими помийками і бот-акаунтами у соцмережах, як свіжу.

Цікаво, що в інформоперації брало участь т.з. ліберальне “Эхо Москвы” волохатого Вєнєдіктова – друга речника хуйла Пєскова.

Чого вони добилися?

Ну, тут ми просто пореготали з їх спроб якось настрій нам зіпсувати в День Державного свята України, а також у черговий раз впевнилися, що на росії абсолютно всі т.з. ЗМІ є пропагандистськими і повністю контрольованими та керованими Кремлем.

І ще цікаве: цю хрень у наш інфопростір першими почали заносити медведчуковські помийки разом з прокремльовською “страна.уа”. Але це не новина. Бо новина б була якби вони цього не зробили.

Ось і вся історія.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *