Вирвані контексти зіркового журналіста: Гордон “здувся” і визнав, що збрехав про Порошенка


Рік тому Дмитро Гордон звинуватив Президента Петра Порошенка у змові з путіним і здачі Маріуполя.
У відповідь адвокати Порошенка звернулись до суду.

“Я так чекав цього “солодкого” Петра Олексійовича, так просив! Місяць тому його адвокат Ілля Новіков заявив, що Петро Олексійович має намір подати на мене до суду”, – зауважив з цього приводу Гордон .

Судовий процес тривав рік.
В результаті Гордон “з’їхав” на “мене неправильно зрозуміли” і у суді фактично спростував власний фейк, який він поширив проти Петра Порошенка.

На уточнювальне запитання судді, чи стосувалися ця фраза позивача, адвокат заявив:

“Це стосувалося загалом політичного керівництва країни. Це особисто не стосувалося Петра Олексійовича”.

Кардинальна зміна персоналізації претензій і дозволила суду відмовити в задоволенні позову адвокатам Петра Порошенка, оскільки представник Дмитра Гордона доводив, що всі слова журналіста були виключно “оцінювальними судженнями”, а не фактами, і не стосувались Порошенка.

Водночас адвокати Порошенка подаватимуть апеляційну скаргу на це рішення.

Новіков наголошує, що для судової практики України це в принципі дуже важлива історія.

“Ми вважаємо, що судове рішення на 100%, а не на 90% має відповідати закону”, — констатував захисник.

“Є певне переконання в людей, навіть журналістів досвідчених, що варто додати до будь-якого наклепу твердження “це моя думка”, “я так вважаю”, і це повністю захищає. Ми б хотіли, щоб було зафіксовано, і саме тому ми маємо намір оскаржувати це рішення, що це не так”, — сказав Новіков.

“Ми не зупинимося на цьому. Ми маємо намір використовувати цей процес і взагалі використовувати інструменти, які цивільний процес надає особі, яка вважає, що про неї розповсюджено неправдиву інформацію, щоб примушувати людей, які таку інформацію розповсюдили, до публічної зміни позиції”, — запевнив Новіков.

Нагадаємо, адвокати Порошенка готуються до судового процесу зі студією “Квартал 95”, яка в день трагедії в Оленівці поширила черговий наклеп проти Порошенка.

Джерело: Прямий.

Ось, власне, те відео, над яким тепер демонструють нереальні викрутаси і чудеса пластичності адвокати Гордона.

“Армії був даний наказ”: Гордон з Білецьким розповідають про нібито здачу Маріуполя, нібито Порошенком, згідно домовленостей з путіним.

Переглядаючи це відео можна зануритись у 5 років суцільної несамовитої зрадоманії з висмоктаного пальця і порівняти із ставленням до сьогоднішніх трагедій і участі президента в них.

2021 рік. Бравурний Гордон про позов адвокатів Порошенка сповнений погроз і солодких передчуттів.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Вирвані контексти зіркового журналіста: Гордон “здувся” і визнав, що збрехав про Порошенка

  1. Та він рафінований подонок-пристосуванець, цей Го(н)рдон! Ось кому пряма дорога до бази Миротворця! Стільки помий на українську владу, стільки відвертої дезинформації, стільки прикладів роботи на ворога його і його дружини Бацман – немає більше ні в кого! В Україні утворилась така “каста нєпрікасаємих” із типу журналістів(до цього “…дона” ще один є такий же еталонний “…дон” – Портніков та ще куча таки же) , із комедіантів та артистів(ротом), які чи по походженню, чи по приближеності до “тєла ЗЕ”, чи то за бабло, чи то просто продажні, чи по “ідейним” понтам(близькі до Яценюка чи Авакова), що вже й продихнути не можна від цих “недорогеньких” продажних істот. Вони хоть і “недорогенькі” по їхній ціні, але ж дуже дорого виходять нашій Україні і всім нам, українцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *