Виробництво справжнього сичужного сиру в Україні зростає


Виробництво справжнього сичужного сиру в Україні зростає, хоч і повільно. Минулого місяця воно склало близько 7,7 тис. т – про це повідомляє ІНФАГРО.

За попередніми підрахунками Інфагро, за три квартали в Україні виробили близько 59 тис. т сичужного сиру, що на 2% більше в порівнянні з минулим роком (дані відрізняються від офіційної статистики). При цьому внутрішні продажі збільшилися приблизно на ті ж 2%, до 54 тис. т. Це дуже непоганий показник.

Водночас випуск напівтвердих сирних продуктів за січень-вересень поточного року через проблеми з експортом скоротився орієнтовно на 8%, до 59 тис. т. Внутрішні продажі залишилися практично такими ж, як в минулому році – близько 16 тис. т.

Тож, українському споживачеві не варто боятися великих обсягів виробництва сирних продуктів, вони випускаються в більшості випадків не для українського ринку. Лише третина внутрішнього ринку представлена ​​сирними продуктами. Хоча, за великим рахунком, це немало … Позитив в тому, що вітчизняний споживач уже не стимулює своїми покупками виробників сирних продуктів, і надалі ринок буде рости тільки за рахунок справжніх сирів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *