Україна бере участь в одній із наймасштабніших туристичних виставок Європи та світу


Як інформує прес-служба Мінекономрозвитку, з 5 по 7 листопада українська делегація бере участь в одній із наймасштабніших туристичних виставок Європи та світу – World Travel Market (WTM)  2018 в Лондоні.

Виставка є провідною світовою подією туристичної індустрії, яка об’єднує близько 5000 учасників, що представляють свої туристичні дестинації (географічні території, які є привабливими для туристів завдяки наявності унікальних або специфічних туристсько-рекреаційних ресурсів та відповідної інфраструктури), продукти і послуги.

Організатори очікують, що у заході візьмуть участь більше 51 тис відвідувачів з усього світу.

Національний стенд “UKRAINE”, забудований на замовлення Мінекономрозвитку, презентує туристичний потенціал України та об’єднує різні регіони країни, що запрошені представити свої дестинації на безоплатній основі. Крім того, у виставці передбачена участь представників туристичного бізнесу, що має забезпечити комплексне просування на світовому туристичному ринку українського туристичного продукту, – йдеться у повідомленні.

Цьогоріч національний об’єднаний стенд та представлена промоційна продукція уже брендовані новим офіційним логотипом України – «UKRAINE NOW UA».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.