Виробник бездротових охоронних систем відкрив в Києві другий завод


Український виробник бездротових охоронних систем Ajax Systems відкрив другий завод в Києві.

На підприємстві площею 1 865 м², яке розташоване на Лівому березі Києва, на території колишнього київського радіозаводу, працюватиме 150, а в планах на наступний рік довести кількість співробітників до 1000.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес

Рішення відкрити ще одне виробництво було прийнято у зв’язку з масштабування виробництва.

У наступному році ми плануємо подвоїти бізнес і для цього нам потрібен ще один виробничий майданчик. Ми вирішили відкрити його на Бориспільській, де вже існує великий виробничий кластер. Таке розташування також дозволить нам залучити більше співробітників з Лівого берега і швидше побудувати велику виробничу команду, – заявив CEO Ajax Systems Олександр Конотопський.

На нових потужностях виготовляють датчики DoorProtect та DoorProtect Plus. У наступному році компанія планує перевести другий завод на виготовлення всієї лінійки продукції. Наразі підприємство працює у тестовому режимі.

Довідка

Ajax Systems — міжнародна технологічна компанія, головний офіс і виробничі потужності якої знаходяться в Києві. Компанія розробляє бездротові системи безпеки, має власне виробництво повного циклу. Заснована 2011 року в Києві Олександром Конотопським. Основний продукт — професійна бездротова система безпеки Ajax. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *