Виробляють з 2015 р: ЗСУ отримали чергові нові мобільні лазне-пральні комплекси по 8,5 млн грн


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

ЗСУ поповнились новими лазне-пральними комплексами. Нещодавно до однієї з військових частин надійшло дві таких установки. Мобільні лазне-пральні комплекси виробляють з 2015 року на Крюківському вагонобудівному заводі у місті Кременчук. В кінці 2015 року вони були прийняті на озброєння. За п’ять років ЗСУ поповнились новими лазне-пральними комплексами у кількості в понад 40 одиниць.

Про це йдеться у сюжеті Військового телебачення, повідомляє УМП.

Нагадаємо, минулоріч повідомлялось, підрозділи, що виконують бойові завдання в районах проведення Операції Об’єднаних сил, отримали мобільні лазне-пральні комплекси. Вони обладнані сучасною технікою, електрогенераторами, та системою підігріву води з використанням рідкого або твердого палива.  

Вартість кожного з них складає понад 8,5 млн грн.

Кожен з таких комплексів розміщено на шасі КрАЗу та причепа, на яких у 20-ти футових контейнерах змонтовано обладнання для лазневого модуля з душовою кімнатою й відділення для прання, сушіння і прасування натільної білизни й одягу.

Дані комплекси дозволяють у польових умовах проводити миття особового складу та прання речей. Пропускна здатність лазні – 20 осіб на годину, а в теплу пору року з розгортанням виносних душових 80-100 військовослужбовців.

За словами представників військових частин, комплекси добре себе зарекомендували, можуть експлуатуватися як автономно так і з підключенням до комунікацій, вони надійні, оснащені якісним сучасним обладнанням, мають високі економічні та експлуатаційні показники.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *