Бойові підрозділи ЗСУ отримали лазне-пральні комплекси 8,5 млн грн кожний


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Підрозділи, що виконують бойові завдання в районах проведення Операції Об’єднаних сил, отримали у Харкові мобільні лазне-пральні комплекси, повідомляє Армія Іnform.

В рамках Державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб Збройних Сил України було виготовлено 10 мобільних лазне-пральних комплексів.

Вартість кожного з них складає понад 8,5 млн грн.

Вони обладнані сучасною технікою, електрогенераторами, та системою підігріву води з використанням рідкого або твердого палива.  

Сьогодні до нас прибули представники з кількох військових частин. Усі вони пройшли інструктаж з користування й обслуговування даного комплексу та  прийняли перші шість одиниць техніки для подальшої експлуатації. Наступну партію ми плануємо передати за кілька днів, – розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника 218-го об’єднаного центру забезпечення тилу ЗС України підполковник Олександр Сачавський.

  • Лазне-пральний комплекс, виготовлений Крюківським вагонобудівним заводом, відповідає сучасним гігієнічним і санітарним нормам та дозволяє військовослужбовцям на передовій випрати, висушити, попрасувати одяг та помитися.
  • Він розміщений на шасі автомобіля КрАЗ з причепом, та має два відділення:  лазневий модуль з душовою кімнатою  та відділення для прання, сушіння і прасування натільної білизни й одягу.
  • Практика використання даної техніки показала її значні можливості та високу ефективність у забезпеченні санітарно-гігієнічного обслуговування військовослужбовців, то ж мобільні лазні-пральні будуть закуповуватись і надалі.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, на Крюківський вагонобудівний завод направлено чергову партію автомобільних шасі КрАЗ-63221 та причепів-шасі КрАЗ-А181, які використовують як базу для встановлення надбудови – мобільних лазне-пральних комплексів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *