Розвели російського шпигуна, як лоха


Вже ні для кого не секрет, що в усіх міжнародних гуманітарних організаціях російських шпигунів, як блох на собаці. Не є виключенням у цьому списку і ОБСЄ. Можна навіть сказати, що кожен росіянин, який має мандат ОБСЄ прямо чи опосередковано пов’язаний з російськими спецслужбами.

І от про одного з таких шпигунів ми тут розкажемо.

На початку весни 2019 року видання “Укрінформ” опублікувало статтю під назвою “Как российский офицер Вахитов стал Якубовым и представлял «народную республику» в контактах с ОБСЕ”.

Зокрема, у цій статті йшлося про викриття російського шпигуна з МО РФ Вахітова Руслана Халіловича, якого російський агресор відправив на окуповані ним землі українського Донбасу з документами прикриття на ім’я Якубов Руслан Халілович в якості … громадянина України і представника від ОРДО в СЦКК. Тобто типу місцевого ополчєнця.

Цікаво, що цей росіянин потравив у поле зору Миротворця ще у 2015 році, але не був повністю ідентифікованим. Позивний знали, а прізвище – ні. Так і був забитий у Чистилище.

Звісно ж, що такий матеріал від УКРІНФОРМу не міг пройти повз Центр “Миротворець”. А тут ще й дивним дивом нові телефони з російськими SIM-картками в нас з’явилися.

Дякуємо нашим таємним спонсорам з Держдепу за можливість купувати необхідні технічні засоби для роботи. 🙂

Ото ми й вирішіли перевірити достовірність розслідування “УКРІНФОРМа” та отримати пряме підтвердження їх інформації з перших вуст.

Як ми це зробили? Зараз розкажемо.

Користуючись наявними в МО РФ оперативними можливостями, ми отримали відповідні контакти з цього відомства. Потім наші хлопчики зарядили російські SIM -картки у смартфони, налагодили WhatsApp і почали працювати.

Працювали дві доби. Що вони робили, якими гіпнотичними й психологічними практиками займалися, навіть нам невідомо, але результат є. Співробітники МО РФ за ці дві доби добровільно передали нам купу цікавих документів, які стосувалися Криму і Донбасу. Гарна була рибалка.

Ну, і наостанок, звичайно, що хлопчики не могли не побешкетувати. Головне, що з користю для справи.

Інформацію про провал Якубова-Вахітова вони довели безпосередньо до поручєнчя Шойгу – хлопчика з особливих доручень міністра оборони РФ генерал-майора АНДРІЄВИЧА Дмитра Костянтиновича. Службовий телефон +79257489432.

Ось так просто. Взяли, та й відправили через мессенджер «WhatsApp» посилання на статтю з УКРІНФОРМУ з текстом:

«Константинович, это что за ХУЙНЯ!!! Разберись и доложи Кужугетовичу».

Звісно ж, що прочитав і доповів. 🙂

Коли все необхідне для “роботи” зі шпигуном Вахіто-Якубовим було підготовлено, з ним від імені цього ж Андрієвича (так нада було 🙂 ) 28.03.2019 року через WhatsАpp було організовано листування (на той час номер телефону оператора «Фенікс» 0713000022).

Ось що з цього вийшло:

Мабуть слів зайвих вже не треба. Всі наші сумніви розвіялися, “як роса на сонці”. Сам підтвердив що є російським шпигуном.

Після цієї операції “Миротворця” наш піддослідний Руслан Халілович у Чистилищі став виглядати зовсім по іншому.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *