Вулиці Києва і Умані названі ім’ям Героя України капітана ЗСУ Андрія Кизила


Моє покоління не бачило служби в мирній армії. Ми бачили лише бойову армію. Це буде підгрунтям для розвитку нашої армії, гадаю, навіть вище стандартів НАТО” – Андрій Кизило.

Ім’ям капітана Андрія Кизила, який героїчно загинув у Авдіївці 29 січня 2017 року названа вулиця на його малій батьківщині – в Умані.

Павло Островський

Київрада назвала нову вулицю у Дарницькому районі на честь Андрія Кизила – Героя України, заступника командира 1-го механізованого батальйону 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, який загинув під час оборони Авдіївки у січні 2017 року.

Андрій був випускником Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна, продовжив навчання військовій справі Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного В 2014-му, коли йому було 21, він став командиром роти. Брав участь у звільненні Петрівського (звідки зараз відвели війська) і Новоласпи. Під його командуванням підрозділ тривалий час охороняв спокій Волновахи і району. В 2015-му Андрія визнали найкращим командиром роти в секторі «М». Його військовий хист не залишився непоміченим – його підвищили до заступника командира батальйону.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *