Пацифістська мизамирська пропаганда і капітуляція – дві рідні сестри


Ігор ЛОСЄВ Джерело: День

У телепросторі головна тема — відступ українських військ зі своїх позицій. Чи відбувається відхід військ противника — абсолютно не зрозуміло.

Це природні наслідки абсолютної профанації геополітики, оборони та національної безпеки. Це результати реваншу антиукраїнських олігархів, що стався 2019 року, замаскованого під «демократичну революцію». Так, це реакція малоросів, усі цінності яких зводяться до банального «аби булі гроші та харчі хороші».

Їм пообіцяли і те, й інше у великій кількості, але вони не отримають ні першого, ні другого. І поки малороси в тилу здійснювали свій переворот під керівництвом олігархів, українці на фронті, стікаючи кров’ю, захищали країну.

Але настала їхня черга отримати удар у спину. Те, що відвоювали великими жертвами, тепер за наказом з Банкової треба залишати. Нинішня влада демонструє повну відсутність стратегічного, та й просто відповідального мислення.

Армія деморалізована діями високих начальників. Солдатів України виводять у чисте поле, де немає укріплень, де незабаром ударять морози й усе покриється снігом. А ворог може у будь-який момент з комфортом розташуватися в покинутих за наказом з Києва українських фортифікаціях.

Але це нічого, головне, що пан Зеленський і його команда в черговий раз покажуть себе крутими борцями за мир імені товариша Путіна: «Трактор в  полі дир-дир-дир, ми за мир…» Дуже вже хочеться «зірці» 95-го кварталу зустрітися з великим російським начальником.

Кремль Президента України гарантовано обдурить. Особливо легко дурити тих, хто хоче бути обдуреним.

Як сказала нардепка Іванна Клімпуш-Цинцадзе: «На наших очах відбувається ганебна зрада України». А Віталій Портников зазначив: «Путін погодився зустрітися в Парижі із Зеленським, щоб прийняти капітуляцію України». А про що ще господареві Кремля говорити із Зеленським? Решта російського диктатора не цікавить.

Можна сперечатися з Клімпуш-Цинцадзе, але куди подіти сукупність фактів? На ICTV у програмі «Свобода слова» Юлія Тимошенко розповіла: Зеленський підписав закон про продаж 124 (!!!) оборонних підприємств. Будуть продані всі науково-дослідні установи.

Буде проданий завод «Південмаш» і його унікальне конструкторське бюро. Нинішня влада не знайшла грошей на новітню українську військову техніку, на креативні розробки, зокрема на ракети «Вільха» й «Нептун». Екс-нардеп і ветеран АТО Ігор Лапін повідомив, що Генштаб збирається скорочувати чисельність Збройних сил. То хіба Росія вже не воює проти України? Який Президент і верховний  головнокомандувач під час війни скорочує, а не нарощує свою армію?

Військовий експерт Олександр Мусієнко повідав, що у військових госпіталях просять поранених і хворих учасників АТО й ООС платити за лікування, оскільки нова влада не виділила на це грошей. Існує реальна небезпека фінансового погіршення Збройних сил України «народно-олігархічною» владою. Ми бачимо прямий саботаж зміцнення військової потужності України в умовах війни. То в чому ж не має рації пані Клімпуш-Цинцадзе?

Справжній фестиваль профанації відбувається в Раді національної безпеки й оборони після приходу туди в ролі радника (який, за його словами, займатиметься «смислами») коміка Сивохи.

Сивохо зажадав, щоб Україна платила всім пенсії в ОРДЛО, тобто в «ДНР/ЛНР». Крім того, він хоче, щоб «припинилася війна в головах». Поки частина нашої території окупована ворогом, такі ідеї є прямою зрадою. Під час Другої світової війни, якби якийсь чиновник у США або Великобританії виступив з подібними закликами, його б негайно судили за законами військового часу. Ну, а що б із ним зробили в СРСР, не хочеться й говорити, навіщо нам цей фільм жахів?

Поки ворог не пішов з нашої землі, війна в головах українців має максимально активізуватися, без цього не буде перемоги, буде лише гарантована поразка.

Те, що відбувається сьогодні в Україні, підтверджує той факт, що пацифістська пропаганда є важливою складовою частиною процесу капітуляції.

Екс-нардеп Борислав Береза нагадав високоповажному комікові Сивосі, що Радянський Союз в окупованій нацистами Україні нікому пенсій не виплачував, хоча тут теж жили радянські люди… А екс-нардеп Тарас Чорновіл додав, що за Женевськими конвенціями, все забезпечення окупованих територій має брати на себе окупант. Якщо в ОРДЛО виплачуються українські пенсії, якщо туди щось постачається, то ця територія не може вважатися окупованою. Таким чином РФ виводять з-під міжнародних санкцій, оскільки її війна проти України починає трактуватися як внутрішній конфлікт. Чи розуміють на Банковій, що вони роблять? А може, дуже добре розуміють і виконують свій план, про який і сказала пані Клімпуш-Цинцадзе?

Слабкість і неготовність до опору, прагнення поступок провокує РФ на широкомасштабну агресію. У Кремлі бачать, що влада в Києві їх боїться, що вона не готова захищати свою країну, а отже, такою сприятливою ситуацією треба скористатися.

Ця слабкість, пацифізм і пораженство Банкової є сьогодні головною небезпекою для України. Зупинити Путіна може лише готовність української нації, армії й влади захищати свою країну. Постійна ж демонстрація розгубленості, боязкості, прагнення випрошувати мир і пощаду  є найпотужнішим стимулом для російського вторгнення.

На ток-шоу «Говорить великий Львів» військовий експерт Олексій Арестович повідомив, що за даними наших спецслужб  у жовтні 2020 року збройні сили Російської Федерації будуть повністю готові до  повномасштабної операції проти України.

Між іншим, Росія почала процес виходу з міжнародної конвенції про відповідальність за злочини у збройних конфліктах. Такий вихід має сенс лише тоді, коли країна готується до скоєння вищезгаданих злочинів, тобто до військової агресії. На Банковій звернули увагу на цей факт?

Ось про що треба було б задуматися верховному головнокомандувачу України, а не «танцювати» перед Путіним. До речі, пригадаймо, як  2008 року, незадовго до російсько-грузинської війни, президент Грузії Михеїл Саакашвілі зустрічався з Путіним. Але ця зустріч не врятувала Грузію від російського нападу. А Зеленський розраховує, що він скаже російському диктаторові якесь «магічне слово» і змінить всю традиційну політику Москви по відношенню до України?

Усі ці серйозні питання життя й смерті України затьмарені огидною клоунадою під назвою «поліграф». 11 «слуг народу» у ВР звинуватили у хабарництві, нібито вони отримали по 30 тисяч доларів за блокування законопроекту. То в чому ж справа? Монобільшість, «свій» генеральний прокурор, безвідмовний Труба на чолі ГБР — проведіть звичайні слідчі дії, зніміть недоторканність (з цим узагалі відбувається щось дивне), притягніть до відповідальності. Натомість — «95-й квартал» з поліграфом.

Нардеп Микола Княжицький сказав, що Едвард Сноуден, шпигун, який видав безліч секретів США, бездоганно проходив усі поліграфи.

А екс-нардеп Шурма повідомив, що 1998 року Верховний суд США визнав, що поліграф не може бути підставою ні для звинувачення, ні для виправдання. Отже, по волі «зеленої» влади не треба ні слідства, ні суду,  все замінить собою поліграф? Здається, йде процес  природного морального розпаду й деградації «Слуги народу», з кожним місяцем це наростатиме. Те, що було штучно створене, що не має внутрішнього стрижня, не витримає навіть не надто серйозних випробувань…

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *