Це без його дозволу люди не могли вийти з дому, це за його наказом розстріляли цивільного і його дім


Прокуратура України повідомляє про чергового підозрюваного з 64 окремої мотострілецької бригади російських катів.

Ідентифіковано командира роти, який наказував вбивати цивільних на Київщині.

Це 30-річний старший лейтенант Василь Литвиненко – командир роти 64 окремої мотострілецької бригади Сухопутних військ зс рф у складі 35 загальновійськової армії.

Прокурори Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області спільно із поліцейськими викрили його у порушені законів та звичаїв війни, поєднаному з вбивством.

Він був «старшим» під час окупації Липівки Бучанського району Київської області.

  • Це без його дозволу мешканці села не могли вийти з дому по воду.
  • Він розпоряджався навіть тим, чи можна людям надавати меддопомогу.
  • Виконуючи його злочинний наказ, підлеглі російські фашисти з автоматичної вогнепальної зброї поранили беззбройного цивільного чоловіка похилого віку прямо на його подвір’ї.
  • На цьому вони не зупинились – невдовзі загарбники вже з танку розстріляли будинок, де був поранений ними мешканець. Він згорів разом із рідним домом.

Наразі встановлюються інші співучасників злочинів, а також причетність Литвиненка до поранення ще двох цивільних мешканок Липівки та руйнування 18 житлових будинків у селі.

Якщо ви впізнали цього військовослужбовця рф та маєте інформацію про інші його злочинні «подвиги» в Україні – сповіщати сюди https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *