Волинський майстер виготовив яйце з зображенням дрона, його продадуть для допомоги захисникам


Джерело: Суспільне Новини.

Майстер з міста Володимир Анатолій Бойко на прохання військових 14-ої окремої механізованої бригади виготовив гусяче яйце із зображенням дрона і оздоблене його металом та бурштином.

Щоб допомогти військовим яйце продадуть з аукціону.

Як розповів майстер Суспільному, із таким проханням до нього звернувся його товариш, який нині служить у 14-ій бригаді та перебуває на фронті.

З його слів, військовим нині катастрофічно не вистачає дронів для оперативної розвідки ситуації та передовій.

“Я багато виготовляю робіт на прохання військових. Їх продають на різних аукціонах. Ціна може бути різною. Все залежить від менеджера, який буде займатися продажем. Наприклад, нещодавно у Прибалтиці купили яйце за 1700 Євро, буває і за 1000 доларів”, — говорить Анатолій Бойко.

В якій саме країні продаватимуть з аукціону це яйце, Анатолій Бойко поки не знає, але каже, що сподівається — вторгованих грошей буде достатньо, щоб допомогти підрозділу його товариша.


Майстра називають Волинський Фаберже. Мyrotvorets.news вже писав про нього.

Волинський Фаберже обійшов закони фізики і зміг декорувати поверхню порожнього яйця металом і камінням, які важчі шкарлупи. Однак вона не тріскає. Також Анатолій винайшов унікальний спосіб, як яєчну шкарлупу розтягнути в 11 разів. Витягується яєчна шкарлупа мінімум пів року. Тягнеться по долі міліметра. Ця методика теж може претендувати на рекорд.

Ось декілька робіт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *