Волинські медики отримали три автівки для транспортування хворих на COVID-19


Три реанімаційні автомобілі швидкої медичної допомоги для транспортування хворих на коронавірус передали 21 серпня 2020 року обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомляє Суспільне.

Автівки закупили за гроші Національної служби здоров’я, що виділені на боротьбу із СОVID-19. За словами керівника центру Володимира Шмаля, витратили майже 6 мільйонів гривень. Вартість одного автомобіля – 1 мільйон 950 тисяч.

Вони реанімаційні, – каже медик. Особливо це важливо, коли транспортують хворих з віддалених районів Волині в Луцьк. Людям, які інфіковані COVID-19 потрібна киснева терапія на час транспортування, – розповідає Володимир Шмаль.

Автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф укомплектований автомобілями лише на половину від потреби. 52 автомобілі, які можна використовувати, – каже директор центру.

Це машини класу «В», укомплектовані системою подачі кисню. Хороші автомобілі“, – каже головний механік обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Леонід Семич.

Дві машини передадуть луцьким медикам, одну – у Ковель.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *