Китайці будуть пити українське пиво


Одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році, пивоварня «Уманьпиво» розпочала експорт своєї продукції до Китаю. 19 серпня відбулося відвантаження першої партії.

“Відвантажили перший із чотирьох контейнерів, а це понад 31 тисяча пляшок продукції. Експортуємо на Далекий Схід 6 видів пива — це «Жигулівське», «Медове», «Пшеничне», «Waissburg Lager», «Waissburg Red Ale», «Waissburg Blanche». Враховуючи високий попит Китаю, ми зацікавлені у розширенні експорту на цей ринок”, — каже СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Це вже четвертий експортний напрямок, відкритий компанією протягом цього року. Окрім Китаю, у 2020 році компанія розпочала експорт до Білорусі, Казахстану та Уругваю. Нагадаємо, що загалом пивоварня експортує свою продукцію у понад 10 країн світу, зокрема до Ізраїлю, Польщі, Молдови, Німеччини і т.д.

Довідка:
Пивоварня «Уманьпиво» — український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.

Джерело: agroreview.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *