Черговий благодійний проєкт корпорації: Roshen виділить 50 млн грн на допомогу Національному Інституту раку


Кондитерська корпорація Roshen виділить близько 50 мільйонів гривень у капітальний ремонт відділення онкогематології та створення відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку.

Як повідомляється на сайті компанії, реалізація проєкту розрахована на два роки.

 « Рак – це ще одна війна, яка щороку забирає близько 90 тисяч життів українців. Національний інститут раку, який мав би стати оплотом боротьби з раком в Україні, знаходиться в критичному стані. В будівлі, в якій розташоване відділення онкогематології, хіміотерапії, багато років протікав дах, під фундамент підтікала вода з каналізаційної труби, що, якимось чином, підключена не за проектом –  як результат, майже по всіх стінах будівлі грибок, який просто вбивчий для людей з таким захворюванням.  Ця підступна хвороба, цей ворог,  не щадить нікого: ні бідних, ні багатих, ні дітей, ні людей старшого віку. І в цій війні не перемогти, якщо не об’єднати зусилля.» – директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської корпорації Roshen, Ірина Пономаренко.

Пресслужба корпорації зазначила, що співпрацю з Національним інститутом раку Roshen розпочав ще у 2018 році. Тоді  Корпорація ROSHEN відремонтувала та обладнала приміщення призначене для аферезу (забору) стовбурових клітин (для трансплантації кісткового мозку) та донорських тромбоцитів.

Загалом Інституту раку в 2018 році було надано допомоги на 2,9 млн грн. Коштом корпорація відремонтовано приміщення, закуплено меблі та частину спеціалізованого обладнання.

Нагадаємо також, що окрім допомоги Збройним силам України, у Roshen витратив 35 мільйонів гривень нове стерилізаційне відділення та лабораторію у Кременчуцькій дитячій лікарні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *