Roshen профінансувала нове стерилізаційне відділення та лабораторію в Кременчуцькій дитячій лікарні


15 лютого в Кременчуцькій міській дитячій лікарні відкрили нове стерилізаційне відділення та лабораторію, в рамках благодійного проекту корпорації Roshen в сфері охорони здоров’я, – про це повідомили у компанії.

Бюджет, виділений Корпорацією Roshen, склав  35 млн гривень.

Попередні стерилізаційне відділення та лабораторія перебували в критичному стані. Обладнання, яким користувалися медики було застарілим не відповідали ані потребам часу, ані сучасним стандартам знезаражування.

Нове відділення відповідає усім сучасним вимогам до чистих та стерильних приміщень. Відтепер лікування та операції  тут будуть безпечнішими як для дітей, так і для медиків.

У новій лабораторії встановлене нове електронне обладнання. Окрім унікальної апаратури, в оновленій лабораторії раціонально продумані та організовані умови для роботи персоналу. Такий високий технологічний стандарт обладнання і комфортний рівень праці медиків мають позитивно вплинути на кінцевий результат. Адже нові можливості дозволятимуть за високими стандартами проводити аналізи та діагностику. А це, в свою чергу, впливатиме на правильність встановлення діагнозу маленьким пацієнтам.

Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської Корпорації Roshen:

«Допомога Кременчуцькій дитячій лікарні є послідовним кроком соціальної роботи Корпорації, оскільки в Кременчуці знаходиться одна із фабрик ROSHEN. Уже декілька років, в рамках благодійної діяльності ми допомагаємо лікарні “Охматдит” та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. В 2017році Корпорації ROSHEN відремонтувала та обладнала центральне стерилізаційне відділення лікарні «Охматдит». Ми розширюємо проект благодійної допомоги в сфері охорони здоров’я, вже в цьому році розпочинаємо масштабний проект допомоги Національному інституту раку, але й не припиняємо підтримувати і «Охматдит».»

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.