Військові провели до школи сина загиблого побратима


Джерело: АрміяInform.

За даними Книги пам’яті загиблих за Україну, Яків Губа був разом із полковником Борисом Кифоренко. Вiн їхав на БТРі зв’язку пiд номером 004 перед УАЗом полковника Кифоренка. Загинули вони разом 29 серпня 2014 р. під час виходу з оточення поблизу м. Іловайськ (с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область).

БТР підбили і весь екіпаж загинув: солдат Солодовнік Евген Олегович (механік-водій), молодший сержант Юрковець Ігор Володимирович та майор Губа Яків Миколайович. 30 серпня 2014 року його тіло разом із тілами 87 інших загиблих було привезено до Запорізького моргу. Тимчасово похований на Кушугумському кладовищі м. Запоріжжя як невпізнаний герой під номером 3253. Був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований 17 січня 2015 року.

У Дніпрі офіцери Оперативного командування «Схід» завітали на шкільні урочистості до сина свого бойового побратима – зв’язківця майора Якова Губи.

Максим Губа навчається у восьмому класі, по завершенні дев’ятого – планує вступати до ліцею інформаційних технологій. Хлопець говорить, що планує пов’язати свою майбутню професію з ІТ-сферою.

«Сьогодні ми відвідали одну зі шкіл міста Дніпро, де навчається Максим, батько якого загинув у 2014 році захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Провели акцію «Приведи до школи дитину загиблого Героя», подарували хлопцю канцелярське приладдя та привітали його з початком навчального року.

Також поспілкувалися з учнями класу, в якому навчається Максим. Розповіли дітям про події з новітньої історії України – початок війни у 2014 році. Передусім наголосили на тому, що війна на сході нашої країни досі триває і наш ворог – Російська Федерація. Хотіли донести дітям, що необхідно добре вчитися, адже знання це теж наша сила.

Кожен бореться на своєму фронті – військові на передовій зі зброєю, учні та студенти – здобувають освіту у навчальних закладах. Адже добра освіта теж зброя, яка може потім протистояти ворогу», – зазначив начальник відділу морально-психологічного забезпечення Оперативного командування Схід підполковник Сергій Самчук.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *