Трохи подробиць від Миротворця про сьогоднішнє “не*уй шастать!”


Трохи подробиць про сьогоднішнє “нехуй шастать!” – Фирстов Филипп Андреевич / Фірстов Пилип Андрійович / Firstov Filipp Andreevich.

Коли Пилип був на підході до нашого кордону, українські прикордонники вже знали про нього все. Зустріли, як годиться, пригадали йому і Крим і Рим.

Московит благав їх крепко, просився, дуже сильно вже хотів потрапити до вільної і незалежної України. Вартові кордону ж – навідріз. Кажуть – “нехуй шастать”, і крапка. На три роки заборонили в’їзд в Україну та відправили зворотнім рейсом до Варшави, звідки турист і прибув.

Як тільки це чмо виявилось за межами досяжності українських прикордонників, воно почало верещати про “кримнаш” і всіляко ображати Україну.

Ми все записали і запам’ятали. Тож наступного разу, якщо сунеться сюди – буде ще на 5 років заборона, потім ще і ще.

Тому що верески про “кримнаш” з вуст росіянина – це замах на суверенітет і цілісність України. Прощати ми таке на маємо наміру нікому.

Московити, будьте дуже обережні і подумайте сто разів перед тим, як відповісти на питання “Чий крим?”.

Українці, маєте запам’ятати: росії і росіянам вірити не можна від слова взагалі. Це правило має бути викарбувано на генетичному рівні. Якщо перед вами “не такий рускій” і ви схильні йому вірити, то все, що він вам говорить, має піддаватись прискіпливій перевірці.

Нехуй шастать!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *