Відродження Харківського тракторного заводу: Прибуток у розмірі 48,8 млн. грн. у 2017 проти збитку в 667 млн. грн. в 2016 році


Найбільше машинобудівне підприємство, що веде свою історію з 1930 року, було придбано бізнесменом Ярославським в 2016 році. На той момент завод знаходився в стані затяжної кризи, однак завдяки активності та інвестиціям Олександра Ярославського підприємство змогло відновити роботу, – повідомляє прес-служба підприємства.

За підсумками 2017-го ХТЗ випустив 794 одиниці техніки та отримав прибуток у розмірі 48,8 млн. грн. (проти збитку в 667 млн. грн. в 2016 році).

Фахівці Харківського тракторного заводу (ХТЗ) впроваджують інновації, відвойовують втрачені за минулі роки перебоїв ринкові позиції і готуються до запуску масштабного проекту модернізації підприємства.

Основний наш ринок – це Україна. У меншій мірі – зарубіжні ринки. З урахуванням того, що ринки були втрачені, нам доводиться відновлювати, – розповів Олександр Ярославський.

Бізнесмен підкреслив, що нині на підприємстві реалізовують середньострокову програму розвитку підприємства, яка передбачає інвестиції групи DCH в розмірі близько 230 млн грн. А основний акцент планують зробити на модернізації тракторів. Практично більше 200 нововведень в моделі вже втілені.

Новим етапом розвитку Харківського тракторного заводу стане створення на його базі сучасної багатофункціональної екосистеми для бізнесу. До її складу увійдуть потужний індустріальний парк, комплекс з наукової, технологічної та технічної базою для реалізації інноваційних проектів (технопарк), а також інші об’єкти, включаючи логістичний, освітній і дослідницький центри.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *