Відомий український виробник харчування для кішок і собак побудує завод у Литві


Великий український виробник харчування для кішок і собак Кормотех побудує завод у Литві, – про це повідомляє biz.nv.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Виробництво вологого корму для котів і собак запустять в 2019 році в місті Кедайняй. За словами CEO Кормотех Ростислава Вовка, виготовляти продукт будуть під власними брендами і під private label. Вартість проекту – близько €6 млн. Планова потужність об’єкта – 20 тис. тонн на рік.

“Цей крок компанія реалізує у рамках подальшої експансії на світовому ринку. Зокрема, ми плануємо приростати на європейських, скандинавських та ринках Америки”, – додав він.

Для  довідки: Kormotech – українська компанія-виробник харчування для кішок і собак під ТМ Optimeal, Клуб 4 Лапи, Мяу!, Гав!. Компанія була заснована у 2003 році Ростиславом і Орестом Вовками, посідає 30-у позицію у ТОП-50 європейських компаній з виготовлення кормів. Експортує продукцію до 18 країн Європи, Азії, Африки. Їй належать два заводи з річною потужністю виробництва 43 тис. тонн, з яких 13 тис. тонн і 30 тис. тонн – вологі і сухі корми відповідно (станом на 2017 рік). Асортимент продукції нараховує 350 позицій.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *