Харківський тракторний завод відновив свою роботу після тривалого простою і вийшов на виробництво 80-150 тракторів на місяць


Харківський тракторний завод вийшов на виробництво 80-150 тракторів на місяць та експортує трактори у Болгарію, Польщу, Молдову, Білорусь, Вірменію, Казахстан, Нову Зеландію, – повідомляє Ukraine Now.

Як повідомлялося раніше, ХТЗ відновив свою роботу після тривалого простою. Вже в лютому 2017 року з конвеєра зійшов перший трактор, а до кінця року було випущено 794 одиниць техніки. 2017 рік Харківський тракторний завод завершив з прибутком в 48,8 млн. грн. (у протиставленні зі збитком в 667 млн. грн. За підсумками 2016 року).

Зараз ХТЗ виготовляє від 80 до 150 тракторів на місяць. Пікова потужність ХТЗ дозволяє випускати до 180 машин на місяць. У 2018 році завод планує випустити понад 800 тракторів. В даний час підприємство вже сформувало портфель замовлень, що включає реалізацію близько 300 тракторів на внутрішньому і більше 500 тракторів на зовнішньому ринках, повідомляє прес-служба підприємства.

Продукція підприємства реалізується як в Україні, так і за кордоном: в Молдові, Казахстані, Вірменії, Болгарії, Польщі, Новій Зеландії, Білорусі та ін. Пошук нових ринків збуту триває.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *