Вера: завантаження зерном в Керчі і Феодосії


Судно ВЕРА після доставки зерна з окупованого Криму на перевалку порту Кавказ тривалий час перебувало в Варні, можливо відбувалися ремонтні роботи. В середині червня ВЕРА прийшла в Керченську протоку і вимкнула AIS. Судно провело півмісяця в закритому порту Керч з непрацюючим транспондером, після чого знов зайнялось незаконним вивезенням зерна з окупованого Криму – зафіксовано 2 рейси.

Про незаконні рейси судно судно ВЕРА (IMO: 8602957, MMSI: 273443550, Call Sign: UBZR3, Flag: Russia [RU]) журналісти проєкту SeaKrime повідомляли в публікації:

Також було повідомлення від SeaKrime, що ВЕРА з 17.01.2020 знаходиться в болгарському порту Варна, тому її тимчасово виключено з незаконних кримських рейсів.

ВЕРА вийшла з Варни 12.06.2020 і направилась в Керченську протоку.

15.06.2020 ВЕРА вимкнула AIS і зайшла в закритий порт Керч, де її було ошваровано до причалу №6 Керченського торгового порту.

ВЕРА покинула порт Керч 04.07.2020 з вантажом ячменю 2800 тонн і прийшла на якірну стоянку порту Кавказ. Там зерно кримського врожаю було перевантажено на один з балкерів (поки що не встановлено, на який саме), і ВЕРА пішла в Феодосію. Наразі порушниця стоїть в Феодосійському порту і вантажиться зерновими.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *