“Важко їм із “Миротворцем. Росія рветься знищити сліди своїх злочинів” – бліцінтерв’ю директора “Миротворця”


Країні-агресору важливо закрити український сайт “Миротворець”, оскільки на ньому зібрана інформація про російську агентуру, кадрових розвідників і найманців. І це ускладнює їхню злочинну діяльність за кордоном.

Таку думку в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL висловив директор центру “Миротворець” Роман Зайцев, коментуючи звернення Російської Федерації до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Серед безлічі претензій до України є і вимога закрити сайт “Миротворець”.

Що передувало:

Росія звернулася до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з міждержавною скаргою проти України. Ситуація абсурдна: країна-агресор, яка розв’язана війну, навіть примудрилася звинуватити наші Збройні сили в “обстрілі суміжної території РФ”.

Зауважимо, на цинічний “демарш” Російської Федерації вже відреагував глава Міністерства юстиції України Денис Малюська.

Він заявив, що Генпрокуратура і МЗС РФ сплутали Європейський суд з прав людини з шоу на російському ТБ і виклали в документі все міфи російської пропаганди.

– Генеральна прокуратура країни-агресора зажадала визнати сайт “Миротворець” таким, що порушує права громадян з цілої низки статей Європейської конвенції з прав людини. Відомо, що базою ресурсу давно користуються наші правоохоронні органи, спецслужби. То чому Росія зараз звернулася до ЄСПЛ?

– Їхні прокурори – дурні. Чому? Ось подумайте самі: а як же без “Миротворця” російська пропаганда жити буде?

Ці прокурори залишать Скабєєву і їй подібних без роботи!

Про кого вони говоритимуть на своїх передачах? Ну, хіба що їм залишиться на розтерзання Толя “Штірліц” (офіцер ЗСУ і блогер Анатолій Штефан. – Ред.).

– Чому Росії важливо закрити сайт?

– Тому що важко їм із “Миротворцем”. У Чистилище сайту внесені їхні розвідники, агентура, т. зв. кадровий резерв з числа вбивць, військових злочинців.

Як же росіянам тепер їх засилати в ту ж Великобританію, щоб отруїти чергового Скрипаля? Ось і змушені відправляти на завдання непідготованих “дятлів” типу Боширова і Петрова.

Звичайно ж, у таких умовах – з наявністю “Миротворця” – росіянам важко здійснювати вбивства і терористичні акти за кордоном. Ну і плюс до всього РФ рветься знищити свідчення своїх злочинів.

– Чим загрожує Україні гіпотетичне закриття ресурсу?

– По-перше: Україна як держава до сайту “Миротворець” жодного стосунку не має.

“Унікуми” з прокуратури Московії просто переписали статтю з російської “Вікіпедії” та розбавили її абзацами з пропагандистських видань.

Я дивуюся тому, що вони про Антона Геращенка і Арсена Авакова фрагменти видалили. В їхній Wiki і це є.

– Генпрокуратура РФ назвала “Миротворець” екстремістським сайтом, у базі якого зібрана інформація про 240 тисяч осіб і 3,5 млн фотографій. Відомство особливо обурене тим, що вся інформація “зібрана незаконними способами і засобами розвідки” і до того ж розміщена “без згоди” цих осіб.

Цікаво, чи чув хтось, щоб в РФ перед тим, як внести людину, наприклад, до переліку терористів і екстремістів, питали її згоду на це?

– Ось дивуюся я цим прокурорським. А своїх громадян вони запитали? Нехай почитають у Facebook і Twitter. Ба більше, ті в чергу на “Миротворець” стоять і самі просяться “занестися” в Чистилище! Ми, до речі, іноді їхні листи публікуємо.

Деякі прямо говорять, що життя слід прожити так, щоб потрапити на “Миротворець”. Як правило, це пишуть російські найманці.

– Які дії готовий зробити колектив “Миротворця” у відповідь на такий “наїзд”?

– А хіба це наїзд? Це черговий російський пропагандистський в*сер. Ви ще не звикли?

А нам, як то кажуть, своє робити – вбивати в Чистилище тих, хто піднімає руку і відкриває рота на Україну.

Нагадаємо: Центром “Миротворець” вводиться новий класифікатор для Чистилища

Тепер всі, хто розповсюджуватимуть штампи, народжені російською пропагандою щодо Центру “Миротворець”, будуть заноситись до Чистилища з таким формулюванням.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *