В Запоріжжі налагодили виробництво копчених і маринованих яєць


Досвідчений підприємець із Запоріжжя Олексій Головко відкрив нову для себе справу — він взяв в оренду перепелину ферму і за шість місяців збільшив кількість перепілок на ній вдесятеро та значно розширив незвичний асортимент продукції.

«На фермі було 500 перепілок. З напарником ми вирішили розвивати цей напрямок. Зараз у нас 5 000 перепілок. Коли яєць стало багато, вирішили їх переробляти. Варене яйце зберігається добу, а наші – копчені і мариновані – від одного до трьох місяців», – розповідає Олексій Головко.

Олексій вперше спробував копчені яйця у Білорусі. Йому сподобалася ця страва.

« За кордоном в англійських пабах подають до пива саме такі. У нас поки нерозвинена така культура споживання копчених і маринованих яєць. У Європі та США люди купують варені яйця в магазинах, ми до цього ще не прийшли, але я працюю над цим», – розповідає Олексій.

Підприємець налагодив коптильню – під торговою маркою «Smoky eggs» продає яйця клієнтам у Дніпрі, Запоріжжі, Харкові. Також почав виготовляти мариновані яйця. Зараз має в асортименті шість видів яєць, ще три тестує на виробництві. Кілька місяців розробляв технічні умови до свого продукту.

«Щоб почистити яйця, потрібно багато часу і терпіння. Згодом я придбав обладнання, яке чистить варені яйця. Рецепти брав з інтернету, постійно щось удосконалював, доробляв, прислухався до думки клієнтів.

Маю різні на смак яйця – лагідні, з буряком, капустою, перцем, імбирем, куркумою, соєвим соусом. Дев’ять з десяти людей, які скуштували ці яйця, стають моїми клієнтами», – каже підприємець.

У планах виробника представити свою продукцію на полицях супермаркетів. Зараз Олексій Головко веде перемовини з мережами національних супермаркетів.

Джерело: seeds.org.ua

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *