В Укроборонпромі освоїли виробництво гусениць для БМП зі сталей українського виробництва


ДП “Завод ім. Малишева”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, у рамках програми імпортозаміщення освоїв та розпочав серійне виробництво нових гусениць для БМП зі спеціальних сталей українського виробництва, – повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Під час проведення державних випробувань БМП на нових гусеницях
здолала понад 1000 км бездоріжжям та дорогами з твердим покриттям без жодної поломки чи відмов. Це довело високу якість української продукції та якість робіт, проведену харківським підприємством “Укроборонпрому”.

Для пуску виробництва, “Завод ім. Малишева” освоїв спеціальні технологічні процеси у замкнутому циклі та створив нову виробничу лінію.

Зазначимо, що ці роботи зайняли менше шести місяців і наразі українські БМП вже отримали нові гусениці.

“Завод ім. Малишева”, також освоює зварювання корпусів бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3 з метою розширення їх виробництва.

Читайте також:

Ці та інші роботи, проведені у 2018 році, дозволили розширити номенклатуру продукції заводу для потреб українського війська, збільшити фінансові показники підприємства та підвищити заробітну плату для всіх працівників харківського підприємства на 20%, а також проводити планову модернізацію виробництва з метою збільшення випуску продукції.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.