Новітній український БТР-4Е “Буцефал” відправлено на передову (відео)


Зразки озброєння українського виробництва з кожним днем все частіше з’являються на передовій.

Новітній БТР-4Е “Буцефал” – повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування і виготовляється на заводі імені Малишева. Він призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою, – про це повідомили на сторінці “Операції об’єднаних сил” у Фейсбук.

Бойова машина обладнана потужною 30-ти міліметровою гарматою та бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”. Крім того, БТР-4Е обладнаний двома водометними рушіями і насосами для відкачки води, тому здатний вплав форсувати водні перешкоди.
“Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ, – йдеться в повідомленні.

Військовослужбовці Об’єднаних сил вже встигли гідно оцінити бойові спроможності новітньої бойової машини.

«Буцефал», якого боїться ворог

«Буцефал», якого боїться ворог#ООС #операція_ОС #Разом_до_перемогиЗразки озброєння українського виробництва з кожним днем все частіше з’являються на передовій.Новітній БТР-4Е “Буцефал” – повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування і виготовляється на заводі імені Малишева. Він призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.Бойова машина обладнана потужною 30-ти міліметровою гарматою та бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”. Крім того, БТР-4Е обладнаний двома водометними рушіями і насосами для відкачки води, тому здатний вплав форсувати водні перешкоди.“Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ.Військовослужбовці Об’єднаних сил вже встигли гідно оцінити бойові спроможності новітньої бойової машини.Разом переможемо!Рухаємось далі!Слава Україні!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Friday, September 28, 2018


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *