В Україну прибули дев’ятий і дванадцятий американський та британський літаки з військовою допомогою


6 лютого у Борисполі сіли американський та британський транспортні літаки, які доставили чергову партію військової допомоги для Збройних Сил України.

З початку року це вже дев’ятий (або тринадцятий, якщо рахувати з жовтня 2021 року) американський і дванадцятий британський літаки з військовою допомогою, повідомляє  Ukrainian Military Pages.

Згідно з даними сервісу Flightradar24, транспортний літак Boeing 747-4B5F авіакомпанії Kalitta Air, який вилетів з авіабази ВПС США «Довер», приземлився у Борисполі сьогодні о 15:14.

Майже відразу за ним, о 15:30, приземлився Airbus A400M Королівських ВПС Великої Британії, що прибув з британської авіабази «Акротирі» на Кіпрі. Цей же британський літак вчора ввечері доставив до Борисполя вантаж з авіабази «Бриз Нортон» (Великобританія).

Від жовтня 2021 року США та Великобританія передали Україні широку номенклатуру озброєння та боєприпасів, зокрема радіолокаційні станції, протитанкові ракетні комплекси Javelin, NLAW, гранатомети M141 (SMAW-D), автоматичні гранатомети Mk19, стрілецьку зброю, боєприпаси та медзасоби.

Фото архівне: Листопад 2021 року. Boeing 747-4B5F авіакомпанії Kalitta Air доставив в Україну військову допомогу з США.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *